Lubuska Szkoła Ćwiczeń w Żarach Szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów.

Poprawa funkcjonowania systemu wspomagania szkół poprzez wdrożenie modelu szkoły ćwiczeń w SP5 w Żarach w województwie lubuskim w sieci z 9 szkołami we współpracy z partnerami w zakresie rozwoju u uczniów kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych.

Aktualności

Lubuska Szkoła Ćwiczeń w Żarach

Zakończenie cyklu spotkań-webinariów przygotowanych przez PWB im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze

Zakończył się cykl szkoleń – webinariów przygotowanych i przeprowadzonych przez partnera projektu – Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze. Spotkania dla nauczycieli ze wszystkich dziedzin projektowych prowadziły panie: Marzena Szafińska-Chadała, Renata Zubowicz i Anna Aleksandrowicz. Odbywały się one za pomocą platformy ClickMeeting i prowadzone były w formie wykładów, warsztatów i ćwiczeń, a nawet gier. Prowadzącym dziękujemy za wskazówki i rady, a także inspiracje oraz cenne wskazówki, które z pewnością wykorzystamy w pracy dydaktycznej z uczniem.

Andrzej Siwik