Lubuska Szkoła Ćwiczeń w Żarach Szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów.

Poprawa funkcjonowania systemu wspomagania szkół poprzez wdrożenie modelu szkoły ćwiczeń w SP5 w Żarach w województwie lubuskim w sieci z 9 szkołami we współpracy z partnerami w zakresie rozwoju u uczniów kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych.

Aktualności

Lubuska Szkoła Ćwiczeń w Żarach

Inauguracja Lubuskiej Szkoły Ćwiczeń w Żarach

W sali konferencyjnej żarskiego ratusza odbyła się konferencja inaugurująca projekt „Lubuska Szkoła Ćwiczeń w Żarach Szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Zgromadzonych gości powitała Danuta Madej – Burmistrz Miasta Żary. Wśród uczestniczących w konferencji byli przedstawiciele partnerów projektu. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu reprezentowali:

profesor zw. dr hab. Hanna Gulińska,
profesor zw. dr hab. – Stanisław Dylak,
profesor dr hab. Jerzy Szymański,
dr Małgorzata Bartoszewicz,
dr Anna Basińska,
dr Edyta Juskowiak,
dr Izabela Marciniak,
dr Tomasz Piłka,

Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim reprezentowała koordynator Terenowego Zespołu Wizytatorów Kuratorium Oświaty – Wioleta Markulak.
Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze reprezentowała Dyrektor Marzena Szafińska- Chadała.
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze reprezentowała Dyrektor Lidia Bugiera wraz z nauczycielem konsultantem Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze – Grażyną Uhman.
Przedstawiciele gmin partnerskich: Wójt Gminy Lipinki Łużyckie – Michał Morżak oraz Wójt Gminy Trzebiel – Tomasz Sokołowski.

Galeria zdjęć